تبریک گفتن قطعات زباله روسیه امنیت

تبریک گفتن: قطعات زباله روسیه امنیت رفتگر فضایی روسیه پرتاب موشک

گت بلاگز اخبار بین الملل اذعان مخالفان سوری به تلاش‌های پشت پرده آمریکا جهت انتقال داعشی‌ها به غوطه‌شرقی

منابع مخالف سوری اذعان کردند که نظامیان آمریکایی می‌خواهند داعشی‌ها را به غوطه شرقی انتقال یافته کنند تا طرح ارتش سوریه جهت پاکسازی این منطقه را ناکام بگذارند.&

اذعان مخالفان سوری به تلاش‌های پشت پرده آمریکا جهت انتقال داعشی‌ها به غوطه‌شرقی

اذعان مخالفان سوری به تلاش های پشت پرده آمریکا جهت انتقال داعشی ها به غوطه شرقی

عبارات مهم : سوریه

منابع مخالف سوری اذعان کردند که نظامیان آمریکایی می خواهند داعشی ها را به غوطه شرقی انتقال یافته کنند تا طرح ارتش سوریه جهت پاکسازی این منطقه را ناکام بگذارند.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری نووستی، احمد خازم، مدیر شبکه سوری حقوق بشر وابسته به مخالفان اعلام کرد: آمریکا می خواهد تروریست های داعش و دیگر گروه ها در ادلب و مناطق دیگر را به التنف و بعد از آن به غوطه شرقی انتقال یافته کند تا طرح ارتش سوریه جهت پاکسازی این منطقه را ناکام بگذارد.

وی در عین حال افزود: ساکنان دمشق و حومه آن اطلاعاتی را راجع به کارها افراد مسلح در غوطه به این نهاد ارائه داده اند تا شکایتنامه هایی به دادگاه های سوریه و بین المللی ارائه شود. این دادخواست ها با نشانه منحرف کردن توجه افکار عمومی به خاص شورای امنیت راجع به دمشق و غوطه شرقی صورت می گیرد.

اذعان مخالفان سوری به تلاش‌های پشت پرده آمریکا جهت انتقال داعشی‌ها به غوطه‌شرقی

خازم گفت: جهت همین ما تلاش می کنیم تا مسؤول کشتار غیرنظامیان را محاکمه کنیم. بعضی رسانه ها در انتشار اکاذیب از حد و مرز خود فراتر رفته اند و باید کارها تمامی جنایتکاران محکوم شود.

واژه های کلیدی: سوریه | انتقال | آمریکا | آمریکایی | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz