تبریک گفتن قطعات زباله روسیه امنیت

تبریک گفتن: قطعات زباله روسیه امنیت رفتگر فضایی روسیه پرتاب موشک

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی به عملکرد وزارت کشور در سال ۹۶ نمره ۱۸.۵ می‌دهم / رحمانی فضلی

وزیر کشور با بیان اینکه من به عملکرد کارکنان و همکارانمان در وزارت کشور در سال ۹۶ نمره ۱۸.۵ می‌دهم گفت: اولویت اول‌ ما در وزارت کشور در سال ۹۷ باتوجه به تحلیل‌ه

به عملکرد وزارت کشور در سال ۹۶ نمره ۱۸.۵ می‌دهم / رحمانی فضلی

رحمانی فضلی: به عملکرد وزارت کشور در سال ۹۶ نمره ۱۸.۵ می دهم

عبارات مهم : امنیت

وزیر کشور با بیان اینکه من به عملکرد کارکنان و همکارانمان در وزارت کشور در سال ۹۶ نمره ۱۸.۵ می دهم گفت: اولویت اول ما در وزارت کشور در سال ۹۷ باتوجه به تحلیل ها و آینده نگری های که داریم کماکان حفظ امنیت و در مرحله بعد،تامین امید و نشاط جامعه است.

به گزارش ایسنا، عبدالرضا رحمانی فضلی در گفت و گویی راجع به مهمترین شاخص های کاری وزارت کشور در سال ۹۶، اظهار داشت: مهمترین کاری که وزارت کشور در سال ۹۶ انجام داد در وهله اول برگزاری انتخابات و برقراری امنیت کشور بود که مسئولیت آن با وزارت کشور و شورای امنیت کشور است که بنده مسئولیت آنها را برعهده دارم بنابراین در این حوزه که از حوزه های مهم ما واقع شده است است بسیار موفق بوده ایم.

به عملکرد وزارت کشور در سال ۹۶ نمره ۱۸.۵ می‌دهم / رحمانی فضلی

وی در پاسخ به این پرسش که به کارنامه کاری خود در دولت یازدهم و دوازدهم چه نمره ای می دهید؟ گفت: بنده نباید نمره بدهم بلکه دیگران باید به عملکرد ما در وزارت کشور نمره بدهند؛ هنگامی که می گوییم به وزارت کشور نمره می دهیم اینطور نیست که این نمره را به رحمانی بدهیم بلکه این نمره در ابتدا متعلق به وزارت کشور، کارکنان و فرمانداران و استانداران است لیکن آنها در اقصی نقاط کشور زحمت می کشند و تلاش می کنند آیا که هیچ دستگاهی مانند وزارت کشور بعد حاکمیتی ندارد.

وزیر کشور تصریح کرد: هر تصمیمی که در کشور گرفته می شود در استان ها و شهرستان ها به وسیله استانداران و فرمانداران در جلسات شورای اداری و شورای برنامه ریزی اجرایی و عملیاتی می شود همچنین از نظر تنوع کاری نیز پرسشها امنیتی و سیاسی و اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی و مبارزه با قاچاق کالا و ارز و مواد مخدر از جمله چارچوب های کاری وزارت کشور به شمار می رود که نشان می دهد ابعاد کاری بسیار وسیع است بنابراین بنده به کارکنان زحمتکش و همکارانمان در وزارت کشور نمره ۱۸.۵ می دهم.

وزیر کشور با بیان اینکه من به عملکرد کارکنان و همکارانمان در وزارت کشور در سال ۹۶ نمره ۱۸.۵ می‌دهم گفت: اولویت اول‌ ما در وزارت کشور در سال ۹۷ باتوجه به تحلیل‌ه

رحمانی فضلی در پاسخ به این پرسش که وزارت کشور چه برنامه ای جهت سال ۹۷ دارد؟ اظهار داشت: اولویت اول مان در سال ۹۷ باتوجه به تحلیل ها و آینده نگری های که داریم کماکان حفظ امنیت است لیکن امنیت اساس فعالیت ها در کشور است و اگر امنیت نباشد کار اقتصادی و سیاسی و … نخواهد بود بنابراین اولویت اول ما تأمین امنیت جهت مردم هست. به لطف خداوند و همکاری اعضای شورای امنیت کشور و اعضای شورای تامین استان ها در سراسر کشور دارای اوضاع مناسبی از نظر امنیت هستیم و اگر خدا بخواهد همین روند را در سال ۹۷ داشته باشیم.

وزیر کشور تاکید کرد: در عنوان بعدی رضایتمندی مردم به عنوان یک مورد توجه ما است و در این خصوص دستورات مورد نیاز به مدیران داده شده است و پیگیری این عنوان هستیم بنابراین طبق برآوردی که داشتیم حدود ۵ میلیون نفر روزانه به ادارات مراجعه دارند که اگر بتوانیم در این مراجعات رضایت نسبی در پاسخگویی داشته باشیم قطعا می تواند جهت مردم خوب باشد و این مسئله را هم به استانداران و فرمانداران ابلاغ کرده ایم که این عنوان را با جدیت پیگیری کنند.

رحمانی فضلی ادامه داد: اولویت بعدی وزارت کشور در سال ۹۷ بحث نشاط اجتماعی هست. رییس جمهور به این عنوان تأکید دارند و بنده هم با توجه به دستوری که ایشان داده اند به این عنوان تاکید دارم بنابراین باید روی نشاط اجتماعی بیش از گذشته کار کنیم. مردم بیش از همه چیز به امید و نشاط نیاز دارند بنابراین اگر بخواهیم اولویت ها را طبقه بندی کنیم اول امنیت و سپس امید و نشاط است که وزارت کشور جهت هر کدام از این موارد در سال ۹۷ برنامه دارد.

به عملکرد وزارت کشور در سال ۹۶ نمره ۱۸.۵ می‌دهم / رحمانی فضلی

وی با بیان اینکه ما در معرض آزمون بسیار بزرگی قرار داریم، گفت: خواسته بنده به عنوان وزیر کشور از مردم خوب ومسئولین، حفظ وحدت و انسجام داخلی و همدلی و همکاری با یکدیگر هست. تمام توفیقات ما از اول انقلاب تاکنون مدیون انسجام و وحدت و همدلی همه مردم تحت منویات مقام معظم رهبری و امام راحل بوده است امیدوارم در سال ۹۷ هم با نگاه وحدت گرایانه و انسجام و همکاری و همدلی بتوانیم سال خوبی داشته باشیم.

وزیر کشور در آخر یادآور شد: یاد تمامی شهدا و امام راحل و تمام رفتگان که جهت کشور زحمت کشیدند و تلاش کردند را گرامی می داریم و اگر خدا بخواهد تلاش کنیم که جهت مردم افتخار باشیم و جهت آنها امنیت، امید و نشاط ایجاد کنیم.

وزیر کشور با بیان اینکه من به عملکرد کارکنان و همکارانمان در وزارت کشور در سال ۹۶ نمره ۱۸.۵ می‌دهم گفت: اولویت اول‌ ما در وزارت کشور در سال ۹۷ باتوجه به تحلیل‌ه

واژه های کلیدی: امنیت | وزارت کشور | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz